500 Gr Vakumlu Kare Dilim Kavurma

Geleneksel pişirme yöntemlerinden asla 500-gr-vakumluvazgeçmeyen Pınarbaşı 4 kuşak önceki gibi kavurmalarını odun ateşi kullanıp özel pişirmetekniği ile pişiriyor. Pınarbaşı özel üretim tekniklerikullanarak ürettiği kavurmaları sizin kullanımınızı kolaylaştırmak için teknolojiyi de kullanarak dilimleyip vakumlu ambalajlarda ,paketliyor.

İçerik: Özenle seçilen inek veya dana etinden mamul olunup inek yağı ve tuz ilave edilmiştir. Kavurma için üretilen özel ambalajlara doldurulmuş ve ince dilimler halinde kesilip paketlenmiştir. Ürünlerimizde kesinlikle katkı maddesi kullanılmamış ve tamamen doğaldır.

Saklama Koşulları: 0 ile 4C de muhafaza edilmelidir. Derin dondurucuda (-18C) 1 yıl muhafaza edilebilir. Ürün açıldıktan sonra açık kalan kısmı hava almayacak şekilde gıda streciyle kapatılmalıdır.

Ağırlık: 500 gr. (Takribi)

Koli Ağırlığı: 18 kg. (Takribi)

Ürünlerimizi her nereden satın almış olursanız olun beğenmediğiniz anda bizimle iletişime geçip paranızı geri iade alabilirsiniz. Biz ürünlerimize güveniyoruz ve %100 memnuniyet garantisi veriyoruz.

satinal